Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biawena - proszę oddać nasz majątek

Utworzony przez Gość, 26 października 2009 r. o 08:43
Gość napisał:
Żeby się uwiarygodnić w oczach mieszkańców jako nowy właściciel Biaweny, udzielił w 2003(4) r. pewnego wywiadu dla Słowa, może ktoś przypomni ten tekst.
Z innej perspektywy i ogólnie za Janem Prusińskim . Zdychaj powoli... Wygląda to tak: Kobieta szuka pracy, urzędy jej mówią że nie ma ofert, a OPS odbiera wszelkie świadczenia, i zostawia człowieka na pustyni z tabliczką napisaną: ?bezrobotna bez prawa do zasiłku z tytułu pozostawania bez pracy?? Więc pytam się Ciebie: - Czy to jest państwo prawa ? - Czy tu jest jakaś cywilizacja ? Wciąż powtarzam, że ja jako Polak wstydzę się samej nazwy: ?Polska? czy ?Rzeczpospolita Polska? ? bo to jest fizyczne, ZŁODZIEJOWO !!! * Gdzie jest ?Państwo?, pytam ? - Gdzie są uregulowane przepisy cywilizacyjno-prawne ? - Co to jest za Państwo ? - Jak to Państwo się zwie ? Słuchajcie gnoje, ta kobieta chce pracować !!! Słuchajcie gnoje, ja chcę pracować !!! - Gdzie są zakłady pracy ? No gdzie ?! Wójtowie, burmistrzowie, prezydenci, marszałkowie, wojewodowie, posłowie, prezydencie RP, ludzie chcą pracować ! Nie chcą takiej ?waszej? wolności i demokracji ! - Gdzie jesteście ?baranki? ? Przyjdźcie wszyscy do kupy i powiedźcie mi, że nie mam racji ! Ale chóralnie. Równiutko. Mogą być basy, barytony, tenory, a nawet soprany? Tylko nie oszukujcie mnie, bo jestem z korzeni pn. Inteligent, i na wasze paragrafy, ustawy to ja o tak sobie po swojemu robię? o tak ? nie widzicie tego? Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecuję oddam jak mi się wnuk urodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego radni miejscy obecnej kadencji nie zauważyli upadku Biaweny, dużego pracodawcy. Dleczego poseł Stefaniuk zaprasza minister Fedak by mówić o zmniejszaniu bezrobocia a nic nie robił jak cynicznie likwidowano dwa lata temu miejsca pracy w Biawenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanom można zrobić każde świństwo i wmówić im, że to dla ich dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kasy ten Pan zmanipulował i oszukał robotników, w sumie kilkaset osób. Ciekawe jak samopoczucie, ... idą kolejne święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka wydmuszka, po co Jurek zakładał spółkę wydmuszkę ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka wydmuszka, po co Jurek zakładał spółkę wydmuszkę ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Białej bez echa przeszła likwidacja największego zakładu pracy ?. Przez 40 lat, parę tysięcy osób przewinęło się przez ten zakład pracy. A tu, cicho, sza !!!!. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odczepcie się ludzie od Pana Jaworskiego , on jest naprawdę dobrym człowiekiem a te wszystkie komentarze to jest czysta ludzka zazdrość o jego pieniądze ludzie do roboty się weźcie to może i wam się uda zbić fortunę!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytamy się imiennie Prezydenta, Jaworskiego, Parlamentarzystów, Dziennikarzy gdzie jest 50 mln. złotych i kilkaset miejsc pracy ? Rzeczowe pytania i żądamy rzeczowych odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Być może to będzie precedens w skali kraju, ale tego wymaga sprawiedliwość. Biawenę - zakład państwowy - sprywatyzowano 6 lat temu po to, by utrzymać miejsca pracy w przemyśle, a nie po to by najbogatszy bialczanin uwłaszczył się na majątku (20 000 mkw. hal produkcyjnych). Kilkaset osób trafiło na bruk, a miało być inaczej. Zakładowi potrzebny był inwestor, który zainwestuje w fachowców i maszyny a nie kamienicznik który, liczy na zyski z czynszu. Mieszkańcy Białej czują się oszukani takim rozwiązaniem sprawy.
W Białej niektórym wolno wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klos napisał:
W Białej niektórym wolno wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jerzy Bóg .Honor ,Ojczyzna wykonał podobny manewr jak z zakładem sprzętu remontowego.Do dzisiejszego dnia zatrudnia u siebie byłego wiceprezydenta ,zapewne ze względu na jego olbrzymią fachowość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpoczyna się / podobnie jak w Radzyniu-Spomlek/ książka różnorodnych wpisów n/t Biaweny. Wpisy z mądrą i głupią treścią. Będzie to zapewne kontynuowane, tylko wzrośnie brutalność i wpisowe chamstwo. Wydaję się konieczne urzędowe zabranie głosu i publiczne wyjaśnienie całej sprawy, z możliwością prawnego dochodzenia zapisów umowy prywatyzacyjnej. Inspiratorem takich działań powinien być np Prezydent, Przewodniczący Rady, Parlamentarzyści, Min. Skarbu. Dla dobra miasta nie róbcie tylko totalnej wrzawy wokół tej sprawy, na której ucierpi wizerunek Białej Podlaskiej. Społeczność powinna otrzymać możliwie kompleksową informację na ten temat, co niewątpliwie uspokoi przynajmniej znaczną część mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanin napisał:
Rozpoczyna się / podobnie jak w Radzyniu-Spomlek/ książka różnorodnych wpisów n/t Biaweny. Wpisy z mądrą i głupią treścią. Będzie to zapewne kontynuowane, tylko wzrośnie brutalność i wpisowe chamstwo. Wydaję się konieczne urzędowe zabranie głosu i publiczne wyjaśnienie całej sprawy, z możliwością prawnego dochodzenia zapisów umowy prywatyzacyjnej. Inspiratorem takich działań powinien być np Prezydent, Przewodniczący Rady, Parlamentarzyści, Min. Skarbu. Dla dobra miasta nie róbcie tylko totalnej wrzawy wokół tej sprawy, na której ucierpi wizerunek Białej Podlaskiej. Społeczność powinna otrzymać możliwie kompleksową informację na ten temat, co niewątpliwie uspokoi przynajmniej znaczną część mieszkańców.
Pilnowanie by społecznościom w dziwny sposób nie "znikały" miejsca pracy jest podstawowym obowiązkiem polityków, urzędników krótko mówiąc rządzących. W powiecie zarejestrowanych jest 10 000 osób określonych jako bezrobotne. Wizerunek Białej co to jest ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Polacy to jak widać Naród Bojowy i wszystkiego się boi - "proszę oddać" , "a może". Jakie proszę "Oddajcie Biawenę". Przecież gdy się prywatyzuje firmę to umieszcza się zapisy gwarantujące zatrudnienie pracownikom oraz inne zobowiązania Inwestora tak ? Widzę że na mnie spada pisania na tematy które oficjalnie nie istnieją. Jaki będzie dalszy bieg wypadków, jeśli nic się nie zmieni, takie pytanie się nasuwa ? Nikt mnie nie prosi więc z przyjemnością odpowiem. Brak w dalszym ciągu Inwestorów i Strefy Ekonomicznej , niższe zarobki , większe bezrobocie, coraz więcej wykształconych ludzi wyjeżdża. Uruchamiamy mały ruch przygraniczny czyli wracamy do przemytu papierosów i alkoholu i czego tam jeszcze. Czym się zajmuje zorganizowana przestępczość ?: alkohol , papierosy, narkotyki, prostytucja i hazard . Więc czekajmy Wołomin i Pruszków nam zorganizuje życie. Czarno widzę, powinienem zacząć oglądać telewizję. Pozdrawiam Pawlak z akcentem na literkę "a".
Wykrakałeś kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier Tusk prosił niedawno, by informować go o prywatyzacjach, które skończyły się przejęciem przez cwaniaków prywatyzowanego majątku i wysłaniem robotników na bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Premier Tusk prosił niedawno, by informować go o prywatyzacjach, które skończyły się przejęciem przez cwaniaków prywatyzowanego majątku i wysłaniem robotników na bezrobocie.
To on jeszcze nie wie co się dzieje. Ma kilkanaście służb które mają uprawnienia do wszystkiego, podsłuchów najwięcej w Europie i nic nie wie ? Po tylu latach rządów ? To może sceduje na nas jeszcze osądzenie i wykonanie wyroku, a sam poharata w gałę i będzie latał samolotami. Ktoś napisał wyżej że wykrakałem, nic prostszego. Wystarczy wymyślić jakiś czarny scenariusz, a ta cała banda zrealizuje go w detalach i jeszcze cię zaskoczy. Tam gdzie rządzą układy i kliki nie będzie nigdy dobrze, ponieważ aby wyrwać dla siebie złotówkę każdy jest gotów zmarnować 1000 złotych wszystkich. Czy to nie tłumaczy że nie będzie lepiej. Zmiany albo śmierć, wybór należy do ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 19 kwiecień 2011 - 06:54 #250 Pytamy się imiennie Prezydenta, Jaworskiego, Parlamentarzystów, Dziennikarzy gdzie jest 50 mln. złotych i kilkaset miejsc pracy ? Rzeczowe pytania i żądamy rzeczowych odpowiedzi.
Bialczanin napisał:
...Wydaję się konieczne urzędowe zabranie głosu i publiczne wyjaśnienie całej sprawy, z możliwością prawnego dochodzenia zapisów umowy prywatyzacyjnej. Inspiratorem takich działań powinien być np Prezydent, Przewodniczący Rady, Parlamentarzyści, Min. Skarbu. Dla dobra miasta nie róbcie tylko totalnej wrzawy wokół tej sprawy, na której ucierpi wizerunek Białej Podlaskiej. Społeczność powinna otrzymać możliwie kompleksową informację na ten temat, co niewątpliwie uspokoi przynajmniej znaczną część mieszkańców.
A ja myślę, że nic nie dadzą, żadne wyjaśnienia, bo tak naprawdę interesuje się tym kilka osób, resztę mieszkańców to nic nie obchodzi. Tych kilka osób to nieudacznicy i frustraci piszący z zazdrości, zresztą bardzo aktywni uczestnicy wielu forów, wieszający psy na wszystkim i wszystkich. Ich nie obchodzi żadna prawda jeśli nie jest ich prawdą. Kim jest człowiek, który na forach żąda odpowiedzi od jakiejkolwiek władzy? On pisze tu sobie a muzom, żeby przywalić a nie się czegoś dowiedzieć. Gdyby władza odpowiadała na forach należałoby ją natychmiast tej władzy pozbawić. Oni mają pracować a nie czytać internetowe fora, których jest mnóstwo. Władza mogłaby co prawda dać jakimś frustratom etaty odpowiadaczy i wyjaśniaczy forumowych ale to zły sposób na zmniejszenie bezrobocia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanka napisał:
Napisano 19 kwiecień 2011 - 06:54 #250 Pytamy się imiennie Prezydenta, Jaworskiego, Parlamentarzystów, Dziennikarzy gdzie jest 50 mln. złotych i kilkaset miejsc pracy ? Rzeczowe pytania i żądamy rzeczowych odpowiedzi. A ja myślę, że nic nie dadzą, żadne wyjaśnienia, bo tak naprawdę interesuje się tym kilka osób, resztę mieszkańców to nic nie obchodzi. Tych kilka osób to nieudacznicy i frustraci piszący z zazdrości, zresztą bardzo aktywni uczestnicy wielu forów, wieszający psy na wszystkim i wszystkich. Ich nie obchodzi żadna prawda jeśli nie jest ich prawdą. Kim jest człowiek, który na forach żąda odpowiedzi od jakiejkolwiek władzy? On pisze tu sobie a muzom, żeby przywalić a nie się czegoś dowiedzieć. Gdyby władza odpowiadała na forach należałoby ją natychmiast tej władzy pozbawić. Oni mają pracować a nie czytać internetowe fora, których jest mnóstwo. Władza mogłaby co prawda dać jakimś frustratom etaty odpowiadaczy i wyjaśniaczy forumowych ale to zły sposób na zmniejszenie bezrobocia.
Czuję się wywołany do odpowiedzi, ponieważ się tutaj udzieliłem kilkukrotnie. Cóż ty o mnie kobieto wiesz, że mnie oceniasz. Twoja wypowiedź trąci mi PRLem i wiem skąd się biorą twoje zmienne nastroje, uderzenia gorąca. Klimakterium się leczy hormonami. Natomiast problemy natury etycznej to do spowiedzi, a nie uprawiać psychoterapię na Forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...